Öz Kulalıgil Kuruyemiş

Firmamız ve markamız için gereken tüm denetimleri yaparak ürünlerimizi kalite standartlarına göre testlerden geçirmekteyiz. Sağlıklı bir ürün üretmek için tüm gayretimizle çalışmakta ve dalından koparılmış tazeliğinde tat alacağınız en lezzetli kuruyemişleri satışa sunmaktayız.

Biz Kimiz

 Öz Kulalıgil Kuruyemiş 1955 yılında Uşak’ta Nuri Kulalıgil tarafından kurulmuştur. Zamanın imkanları ile ilk olarak küçük bir imalathanede başlayarak köy ve semt pazarlarına kuruyemişlerini satışa sunar ilerleyen zamanda tesisleşme ve makine parkurunu genişleterek ilçelere ve sonrasında büyüyerek diğer illere ve ülkelere pazarını genişlettir.

 Firmamız üretiminde kullandığı ürünleri doğrudan yerinden ve üreticiden almakta olup hali hazırda Uşak’ta bulunan fabrikamızda sırasıyla temizleme, eleme, kavurma ve paketleme gibi üretim aşamalarından geçirerek bine yakın satış noktası ve Uşakta yer alan üç mağazası ile müşterilerin tüketimine sunmaktadır.

 Yarım asırdan fazla süredir mümkün olan en iyi kalite ve hizmetle müşteri memnuniyetinden ödün vermeden dalından koparılmış tazeliğinde en lezzetli kuruyemişleri müşterilerimizle buluşturmanın mutluluğu içerisindeyiz. Her geçen gün daha büyük bir şevk ile çalışmakta, daha fazla öğrenmekte ve tecrübe kazanarak büyümekteyiz

Değerlerimiz

  • Üretimi geleneksel, kendine has özelliklerini teknolojiyle birleştirerek raflarda güvenle sergileyebileceğiniz, evinizde gönül rahatlığı ile tüketebileceğiniz ürünleri üretmek ve sunmak. 
  • Üreticilerimiz, tedarikçilerimiz, çalışanlarımız ve müşterilerimiz ile yakın ilişki kurmak
  • Sürekli iyileştirme ve geliştirme yaklaşımını benimsemek

Mağazalarımız

  • Uşak çarşı merkez mağazası
  • İstasyon mağazası
  • Cumhuriyet mağazası

1955’den beri...