Öz Kulalıgil Kuruyemiş

Firmamız ve markamız için gereken tüm denetimleri yaparak ürünlerimizi kalite standartlarına göre testlerden geçirmekteyiz. Sağlıklı bir ürün üretmek için tüm gayretimizle çalışmakta ve dalından koparılmış tazeliğinde tat alacağınız en lezzetli kuruyemişleri satışa sunmaktayız.

Biz Kimiz

Öz Kulalıgil Kuruyemiş 1955 yılında Uşak’ta Nuri Kulalıgil tarafından kurulmuştur. Zamanın imkanları ile ilk olarak küçük bir imalathaneden başlayaraktan köy ve semt pazarlarına kuruyemişlerini satışa sunar.

Sonrasında tesisleşme ve makine parkurunu genişleterek ilçelere ve zaman içinde büyüyerek diğer illere ve ülkelere pazarını genişlettir. 

Yarım asırdan fazla süredir müşterilerine seçkin kuruyemiş ürünlerini mümkün olan en iyi kalite ve hizmetle sunmaktadır.

Firmamız üretiminde kullandığı ürünleri doğrudan yerinden ve üreticiden almakta olup hali hazırda Uşak’ta bulunan fabrikamızda sırasıyla temizleme, eleme, kavurma ve paketleme gibi üretim aşamalarından geçirerek müşterilerimizin tüketimine sunmaktadır.

Kuruluşumuzdan buyana kalite ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden dalından koparılmış tazeliğinde en lezzetli kuruyemişleri müşterilerimizle buluşturmanın mutluluğu içerisindeyiz.

Müşterilerimize en iyi lezzetleri sunmak için her geçen gün daha büyük bir şevk ile çalışmakta, daha fazla öğrenmekte ve tecrübe kazanarak sizinle beraber büyümekteyiz. 

Değerlerimiz

  • Üretimi geleneksel, kendine has özelliklerini teknolojiyle birleştirerek raflarda güvenle sergileyebileceğiniz, evinizde gönül rahatlığı ile tüketebileceğiniz ürünleri üretmek ve sunmak. 
  • Üreticilerimiz, tedarikçilerimiz, çalışanlarımız ve müşterilerimiz ile yakın ilişki kurmak
  • Sürekli iyileştirme ve geliştirme yaklaşımını benimsemek

1955’den beri...